Výkřiky

Vlastenectví

Tak jsem se vždycky cítil být tak nějak vlastencem. Možná si to slovo jen špatně vykládám, měl jsem za to, že vlastenec je hrdý na svou vlast, na stát, ze kterého pochází, na to, že jeho vlast zplodila i takové lidi, jako je Otto Wichterle, Karel Čapek nebo pan generálporučík František Fajtl. Prostě být hrdý na zem, ve které se rodí velcí lidé. Jasné, že většina obyvatel státu té velikosti nikdy nedosáhne, ale to jim přece nebrání být hrdý na svou zem. Pakliže být vlastencem znamená také se stát velikánem, pak se omlouvám, asi jím nejsem.

Robocop

Tak jsem tuhle shlédnul perlu staré akční klasiky. Zde na ČSFD. Na komentáře se vykašlete, většina z komentujících si zjevně neuvědomuje, že film vznikl dřív než oni. Nebo srovnatelně. Film ukazuje málo lákavou vizi blízké budoucnosti, plnou bezohlednosti, bezohledné dravosti, kriminality a násilí.

Proč bych měl nakupovat v Tescu ?

Tak jsme dneska po dlouhý době vlezli do Tesca. V podstatě pouze proto, že to byl poslední hyper v Plzni, kde ještě brali stravenky. Samozřejmě je tam už neberou, že. Když pominu otázku, proč přestaly HM brát stravenky, kladu si úplně jinou. Jakou já mám ještě motivaci do toho krámu lézt ?

Zasvěcenci

aneb Kde je pořád berou ?

Tuhle mi známá na fb poslala odkaz na video na Youtube. Jmenovalo se to "Anglo-saská mise a plány na třetí světovou válku a vyhlazení většiny lidstva." U videa samozřejmě - co jiného - že jim tyto informace prozradil zasvěcenec. A v souvisejících videích odkazy na videa o Chemtrails, HAARP, a všech těchto věcech. Samozřejmě plné zasvěcených informací. A já bych se s dovolením podíval na tu zasvěcenost zasvěcence.

Ou tů ? Ou nou !

Aneb zase mně nasrali.

Ale abych byl fér, nejen o2. To byl dokonalý případ vytoče a roztoče. To znáte, ne ? Vytoč člověka vytočí. Roztoč dále roztáčí již vytočeného. Tak vytoč dneska bylo o2, a roztoč Česká pošta.

A pak že Microsoft píše blbé programy....

Jak je to s imp ?

Tady Outlook krásně odhalil pravou podstatu fungování společností, jako je IMP, RDV a další... Muhehehehehehe :-D

HELP !

Sakra, nevíte někdo, jak změnit velikost u většího počtu ubrázků, abych to nemusel dělat po jednom ?

Nečti diskuse....

...nečti diskuse, nečti diskuse....

nečti ty diskuse, nebo se nasereš. Ale to já ne. To já si je počtu. Jako teď na PCTuningu u článku o Driver: San Francisco. Bohové keltští, tam je zas takovejch chytrejch lidí...v celý diskusi tak pět příspěvků, které vypovídají o tom, že pisatel má něco v hlavě. Zbytek - sračky nesmysly. Zas partička mladejch, co jim papínek koupil PC s Nehalem, nebo Sandy Bridge, tak si myslí, že sežrali všechnu moudrost světa. OMG, ti mně zas nasrali....Uáááááááá

Tříhodinový porod mořských sasanek...

Proti proudu....

Právě jsem se vrátil z hradu zvenku. Byl jsem tři hodiny ponořen v útrobách vozidla a potýkal se se zarezlými šrouby, nepoddajnými kabely, nedostatkem prostoru a ojedinělými technickými řešeními firmy Peugeot. Než nakonec se mi zadařilo.

A už mi Ti konspirátoři se*ou

Kam čert nemůže, nasadí pošahanýho konspiračního blázna. Celej facebook se jimi jen hemží.

Subscribe to RSS - Výkřiky